
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 8.9 mm |
| Termination | Axial |
| Diameter | 3.5 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Height | 8.9 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Impedance | 133 Ω |
| Frequency | 100 MHz |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Number of Lines | 1 |
| Max Frequency | 300 MHz |
| Outside Diameter | 3.5 mm |
| Inside Diameter | 650 µm |
| Schedule B | 8504500000 |
Stock: 13644
Distributors
pcbx
Unit Price$0.16244
Ext.Price$0.16244
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16244 | $0.16244 |
| 10 | $0.11541 | $1.15410 |
| 50 | $0.08806 | $4.40300 |
| 100 | $0.07883 | $7.88300 |
| 500 | $0.05942 | $29.71000 |
| 1000 | $0.05198 | $51.98000 |
| 3000 | $0.04939 | $148.17000 |
| 5000 | $0.04693 | $234.65000 |
| 10000 | $0.04693 | $469.30000 |
